Zakres usług, który przygotowaliśmy dla Państwa jest naprawdę obszerny, a wszystkie usługi, które obejmuje nasza oferta zostały wnikliwie przeanalizowane pod kątem potrzeb naszych potencjalnych Klientów. Lata obecności naszej firmy na polskim rynku pozwoliły nam zapoznać się z oczekiwaniami, a co za tym idzie wypracowaliśmy sobie wysoki standard, który podczas każdej realizacji staramy się zagwarantować.

Zapraszamy do zapoznania się z usługami, które realizujemy:

Naprawa i montaż urządzeń elektrycznych
Urządzenia elektryczne w każdym gospodarstwie domowym pełnią bardzo istotne funkcje, a co za tym idzie ich awarie stanowią spory problem. Z pomocą naszej firmy diagnostyka usterki i jej usunięcie to nie problem, ponieważ płyty indukcyjne, piece, piekarniki, termostaty, pralki i inne urządzenie elektryczne znamy doskonale pod względem budowy, części oraz potencjalnych awarii. Służymy również fachową pomocą w zakresie montażu sprzętów elektrycznych, aby bezawaryjnie pełniły swoje zadania.

Montaż zabezpieczeń przeciwporażeniowych i przepięciowych
Bezpieczna praca urządzeń elektrycznych oraz odbiorników prądu jest bardzo istotna i aby ją zapewnić nasza firma służy wsparciem w kwestii instalacji zabezpieczeń. Fachowo pomożemy każdemu Klientowi w doborze optymalnego rodzaju zabezpieczeń i dokonamy montażu, a na pewno nawet minimalne zagrożenie zostanie wyeliminowane.

Montaż ogrzewania podłogowego
Ogrzewanie podłogowe ciszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i z tego względu postanowiliśmy dla Państwa przygotować ofertę z zakresu instalacji podłogowych mat grzewczych, które stanowią nieodłączny element instalacji ogrzewanie podłogowego. Zapewniamy również w tej kwestii kompleksowe doradztwo.

Przeniesienie liczników energii elektrycznej
Realizujemy przeniesienie licznika na każdym etapie, od skontaktowania się z dostarczycielem energii poprzez wykonanie niezbędnych prac i formalności tyczące się ponownego zaplombowania licznika energii elektrycznej. Kwestie związane z układami pomiarów elektrycznych są nam wnikliwie znane, a co za tym idzie z naszą firmą przeniesienia w obrębie istniejącego już budynku czy też budynku nowo powstałego nie będzie problematyczne i na pewno nie spotka się z jakimikolwiek konsekwencjami.

Montaż oświetlenia energooszczędnego typu LED
Świadomość naszych Klientów pod względem oszczędzania energii wzrasta z roku na rok i dlatego nasza firma realizuje montaż różnorodnych systemów i urządzeń energooszczędnych, a w tym oświetlenia typu LED. To rozwiązanie zawsze rekomendujemy naszym Klientom, ponieważ jest bezsprzecznie atrakcyjne z ekonomicznego punktu widzenia, a z naszą pomocą wybór i instalacja będą optymalne.

Naprawa instalacji elektrycznych
W obrębie tej usługi znajduje się diagnostyka awarii oraz precyzyjne wskazanie i zabezpieczenie miejsca, w którym się ona znajduje. Następnie, kiedy znamy już podłoże awarii instalacji nasza firma podejmuje działania naprawcze z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Zawsze staramy się usunąć awarię w możliwie najkrótszym czasie, aby nasz Klient mógł ponownie korzystać z komfortu jaki daje dostęp do bezpiecznej instalacji elektrycznej.

Montaż instalacji elektrycznych
Prawidłowy montaż instalacji to niepodważalna baza do jej bezawaryjnej pracy oraz bezpieczeństwa osób, które z owej instalacji będą korzystać. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne jest właściwe wykonanie prac instalacyjnych i dlatego też na każdym etapie tego typu prac dokładamy wszelkich starań, ażby wszelkie wytyczne zostały zrealizowane w 100%. Wspomnieć należy, że błędy popełnione przy pracach montażowych instalacji elektrycznej związane są z olbrzymim ryzykiem w postaci zwarć, które nierzadko stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia użytkowników oraz są przyczyną pożarów.

Konserwacja instalacji elektrycznych
Konserwacja podobnie jak montaż ma bardzo ważne znaczenie dla prawidłowego działania instalacji elektrycznej. Nasza firma jako doświadczony na rynku podmiot prace konserwacyjne rozpoczyna oczywiście od wnikliwych oględzin instalacji, a w ich trakcie lokalizujemy usterki i miejsca na nie narażone, aby następnie dokonać konserwacji. Po wykonaniu konserwacji instalacji elektrycznej sprawdzamy czy instalacja pracuje prawidłowo i dokonujemy stosownych pomiarów, a także sprawdzamy działanie środków ochrony ppoż.

Kompleksowe doradztwo
Jako profesjonaliści nastawieni na świadczenie usług najwyższej jakości zawsze służymy Państwu fachowym doradztwem. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy z naszych Klientów biegle porusza się w tematyce instalacji elektrycznych, a co za tym idzie oczekuje pomocy nie tylko w obrębie montażu, serwisu czy konserwacji, ale również wszystkich innych zagadnieniach, które całkowicie lub częściowo wiążą się z instalacjami. Doświadczenie, wiedza oraz przyjazne podejście do każdego Klienta zawsze stawialiśmy na pierwszym miejscu, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że otrzymają Państwo fachowe wsparcie.

Przyłącza elektryczne docelowe i tymczasowe
Przyłącze elektryczne jest niezbędne zarówno na etapie budowy jak i już podczas ukończenia inwestycji i właściwej eksploatacji budynku. Nasza firma oferuje sporządzenie planu, doradztwo w kwestii doboru optymalnego rozwiązania (przyłącza kablowe lub napowietrzne) oraz wszelkie prace montażowe w zakresie dokonania przyłącza elektrycznego. Oczywiście zapewniamy również pomoc w kwestii formalności dla naszych Klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że bywają one problematyczne, a ich finalizacja zarówno dla Klienta jak i dla naszej firmy jest niezbędna.

Zwiększenie przydziału mocy
Podniesienie mocy przyłączeniowej to kwestia ważna dla wielu naszych Klientów, u których wzrosło zapotrzebowanie na moc np. ze względu na instalację przepływowego ogrzewacza wody bądź kotła elektrycznego. Przydział mocy oczywiście można zwiększyć, aczkolwiek związane jest to z formalnościami na linii Konsument - Dostawca Energii. Nasza firma pomaga w załatwieniu wspomnianych formalności, a na wstępnie świadczenia usługi zwiększenia przydziału mocy precyzyjnie badamy zapotrzebowanie gospodarstwa domowego Klienta na moc. Profesjonalna pomoc to nasza wizytówka i dlatego po sfinalizowaniu wszystkich formalności nakreślamy projekt zgodny z oczekiwaniami Klienta, a następnie realizujemy wszystkie niezbędne prace.

Pomiary instalacji, protokoły, oświadczenia, zgłoszenia instalacji do odbioru
Profesjonalne zaplecze sprzętowo-narzędziowe oraz doświadczenie i wiedza poparta stosownymi certyfikatami powoduje, że nasza firma posiada wszelkie uprawnienia do wykonywania pomiarów oraz wydawania dokumentacji. W branży usług elektrycznych działamy przeszło dekadę dzięki czemu możemy w fachowo i zgodnie z przepisami dla naszych Klientów wydawać potrzebne oświadczenia, zgłoszenia i protokoły poparte stosownymi i dokładnymi pomiarami.

Wymiana i modernizacja rozdzielni, szaf rozdzielczych elektrycznych oraz automatyki
Rolą rozdzielni elektrycznej jest dostarczanie prądu elektrycznego do wszystkich odbiorników, które znajdują się w całym budynku lub tylko mieszkaniu. Bardzo ważne jest, aby rozdzielnia pracowała prawidłowo, a co za tym idzie bezpiecznie, dlatego tak istotna jest wymiana starych rozdzielni czy też ich modernizacja, aby nie stwarzały zagrożenia zarówno dla odbiorników prądu jak i ich użytkowników. Nasza firma rekomenduje oraz instaluje rozdzielnie elektryczne wiodących producentów, które gwarantują komfort pracy i bezpieczeństwo. Zajmujemy się również szafami rozdzielczymi i szeroko pojętą automatyką.

Call Now Button